Menu witryny

Strona główna

Komitet Organizacyjny

Program

Zgłoszenie uczestnictwa

Nauczyciele

Uczestnicy

Noclegi

Sponsorzy

Pamiątki

Galeria

Kontakt

 

* V ZJAZD ABSOLWENTÓW I NAUCZYCIELI SZKÓŁ ŚREDNICH W ŁOBZIE *

Wybierz rok ukończenia szkoły

2009  liceum ogólnokształcące

wych. Marcin Łukasik, Mirosława Parzygnat,

Barbara Smolska-Nazarek/Zbigniew Szymanek, Jolanta Abramowska

L.p.

Nazwisko i imię
1. Abramowski Amadeusz
2. Adamczewska Żaneta
3. Adamczewska Karolina
4. Afeltowska Paulina
5. Babyszko Małgorzata
6. Baziuk Marlena
7. Bednarczyk Bartłomiej
8. Besiekirska Małgorzata
9. Błaszków Jagoda
10. Bławzdziewicz Partycja
11. Błażejewska Roksana
12. Borejszo Remigiusz
13. Borkowska Małgorzata
14. Borys Mariola
15. Bryczkowska Agata
16. Bryczkowski Szymon
17. Chałka Malwina
18. Ciechanowska Gracjana
19. Czuja Wojciech
20. Dawidejt Piotr
21. Diak Joanna
22. Druch Aleksandra
23. Gałecki Gabriel
24. Górna Katarzyna
25. Górski Michał
26. Iskra Paweł
27. Jamrozik Malwina
28. Janiec Dagmara
29. Jasińska Ewelina
30. Jasińska Marcelina
31. Kałużna Anna
32. Kamiński Adrian
33. Karawasilis Adrian
34. Karkuszewski Daniel
35. Kasprzak Grzegorz
36. Kijas Joanna
37. Kobielski Krzysztof
38. Kordyl Szymon
39. Korżak Paweł
40. Kotwicka Patrycja
41. Kotwicki Mateusz
42. Kowal Katarzyna
43. Kowalczyk Aneta
44. Kozicka Roksana
45. Kudlińska Agnieszka
46. Kustowska Kamila
47. Lewczuk Marlena
48. Łabaziewicz Jakub
49. Łapuć Małgorzata
50. Łukaszewicz Marcin
51. Machowicz Patryk
52. Macińska Monika
53. Maduń Robert
54. Makawczyk Michał
55. Malinowski Mateusz
56. Markowski Wojciech
57. Maślanka Ewa
58. Mądraszek Agnieszka
59. Michno Michał
60. Młotkowska Anna
61. Młotkowska Marzena
62. Modrzejewska Aleksandra
63. Mosiądz Aleksandra
64. Murawski Przemysław
65. Nachmann Ewelina
66. Niedźwiedzka Katarzyna
67. Okońska Dorota
68. Okrasa Justyna
69. Pawlak Kamila
70. Pawluk Kasper
71. Piec Kacper
72. Piecuch Ola
73. Pierożek Barbara
74. Pospieszyńska Małgorzata
75. Przepiórka Paweł
76. Przybyła Mateusz
77. Ptasińska Magdalena
78. Pulkowski Piotr
79. Puszko Marzena
80. Rajca Sebastian
81. Rogalski Wojciech
82. Rokosz Anna
83. Rudnicki Andrzej
84. Sadło Kamil
85. Skomorokiewicz Dorota
86. Sobczak Paweł
87. Sobiesiek Michalina
88. Spurek Maria
89. Steczkowska Aneta
90. Stefaniak Jarosław
91. Stosio Marcin
92. Surowiak Anna
93. Szostak Paulina
94. Szustakiewicz Mateusz
95. Szymańska Natalia
96. Tabor Rafał
97. Tlock Magdalena
98. Ulan Michał
99. Walasiak Grzegorz
100. Wasilewska Klaudia
101. Wielesiewicz Łukasz
102. Wielgan Grzegorz
103. Wierzbowska Joanna
104. Winiarski Tomasz
105. Witkowska Magdalena
106. Włoch Karolina
107. Wolanicka Monika
108. Zielińska Agnieszka
109. Zięba Wiktor
110. Żurawski Michał
111. Żywicka Patrycja

liceum profilowane

wych. Gabriela Rutkowska, Anna Rabiejewska

L.p.

Nazwisko i imię
1. Abramczuk Małgorzata
2. Adamowicz Mateusz
3. Andryszak Małgorzata
4. Banaś Magdalena
5. Berlińska Natalia
6. Bojanowicz Mateusz
7. Daszkiewicz Katarzyna
8. Derucka Kamila
9. Gembala Magdalena
10. Grabarczyk Marta
11. Karpińska Magdalena
12. Kobylarz Monika
13. Krzemińska Andżelika
14. Kubka Damian
15. Kupczyk Szymon
16. Lis Karolina
17. Łyś Michał
18. Matuszczyk Paweł
19. Medunecka Ewa
20. Momot Grzegorz
21. Mosiądz Marcin
22. Mrozek Alicja
23. Muszyńska Beata
24. Olczak Jacek
25. Opieka Klaudia
26. Ostaszewska Anna
27. Ostaszewski Mateusz
28. Paszkiewicz Anna
29. Roksz Dominik
30. Skrzypecka Joanna
31. Sulejewska Aneta
32. Trabszo Marcin
33. Tymoszczuk Marek
34. Zięciak Łukasz
35. Ludwikowska Anna
36. Turbak Urszula
37. Krzosek Patrycja
38. Żurawski Grzegorz

 

Witrynę opracował

i administruje

Zbigniew Szymanek

Zespół Szkół im. T. Kościuszki

ul. Niepodległości 54

73-150 Łobez

tel./fax 91 397 43 49

e-mail: lobezlo@post.pl

vzjazd.lo.lobez@wp.pl